Norises vieta - vilciens

Vilciens jau vairākus gadus nav tikai veids, kā pārvietoties no viena pieturas punkta līdz citam, bet ir arī vieta, kurā notiek dažādas aktivitātes.

Esam atvēruši vilcienu sadarbības partneriem tādām norisēm kā Dzejas diena un Džeza diena, Eiropas Valodu un Kultūras mantojuma diena, dažādu pilsētu svētku ieskandināšana, Tīrkultūras un Nēģu svētki, Strala zvaigznes logos, egles un puķes podos, Taureņu migrācijas un Purvīša gleznu motīvu izstāde. Ziedonis un ziedonis joprojām ir sastopams viena elektrovilciena sastāvā.

Vilciena pasažieri ir pieraduši, ka reisā tiem medicīnas studenti var piedāvāt izmērīt asinsspiedienu vai ielu vingrotāji demonstrēt vingrojumus muguras veselībai, tāpat cirka akrobāti izklaidēt ar žonglēšanas trikiem vai pasažieres var saņemt ziedus Starptautiskajā Sieviešu dienā. Un, protams, gaida jaunus pārsteigumus, lai ceļā pavadītais laiks būtu ne tikai drošs un ātrs, bet arī patīkams.

Ja jums ir vēlme savu vēstījumu nodot tiem, kuri brauc vilcienā, un ideja, kā to interesanti izdarīt, tad uzrunājiet mūs, un kopīgi atradīsim realizācijas labākās iespējas! Tā, lai ieguvums no resursu ieguldījuma ir visām iesaistītajām pusēm.