Skultes līnija

Pagaidu platformas Skultes dzelzceļa līnijā

27.11.2023

Uzmanību Skultes virziena pasažieriem!

No 28. februāra pieturas punktā "Brasa" ekspluatācijai tiek atvērta pasažieru pagaidu platforma līdz brīdim, kad tiks uzbūvēta jauna pasažieru platforma.

No 13. oktobra stacijā "Sarkandaugava" pasažieru iekāpšana un izkāpšana Rīgas un Skultes virzienā notiks tikai no starpceļu platformas. 

No 28. septembra pieturas punktā "Garciems" ekspluatācijai tiek atvērtas pasažieru pagaidu platformas līdz brīdim, kad tiks uzbūvētas jaunas pasažieru platformas.

No 26. septembra pieturas punktos "Lilaste" un "Saulkrasti" pasažieru iekāpšana un izkāpšana notiks tikai no starpceļu platformām.

No 25. septembra pieturas punktā "Kīšupe" ekspluatācijai tiek atvērta pasažieru pagaidu platforma līdz brīdim, kad tiks uzbūvēta jauna pasažieru platforma.

No 14. septembra pieturas punktā "Zvejniekciems" ekspluatācijai tiek atvērta pasažieru pagaidu platforma līdz brīdim, kad tiks uzbūvēta jauna pasažieru platforma.

No 7. septembra pieturas punktos "Pabaži", "Garupe", "Gauja" un "Kalngale" ekspluatācijai tiek atvērtas pasažieru pagaidu platformas līdz brīdim, kad tiks uzbūvētas jaunas pasažieru platformas.

VAS "Latvijas dzelzceļš" turpina dzelzceļa peronu nomaiņu uz jaunām pasažieru platformām. Vairāk par peronu modernizācijas projektu var uzzināt šeit.

Aicinām ierasties laikus šajās pieturās mainītās vilciena apstāšanās vietas dēļ un sekot gājēju kustības norādēm.