Jaunumi

Rīta vilciens uz Saullēkta koncertu Dzintaru pludmalē 14. jūlijā

Norīkojam papildu vilcienu uz Dzintaru pludmalē notiekošo “Saullēkta koncertu”, kuru jūras krastā sniegs Iveta Apkalna.

50% atlaide vilciena biļetēm Ghetto Games dalībniekiem

Sportisti, uzrādot Ghetto Games licenci, var iegūt 50% atlaidi pilnas cenas viena brauciena vilciena biļetēm visos reisos konkrētos datumos un biļetē norādītām šādām pieturām: Ogre, Krustpils, Valmiera.

No 12. jūnija jauna pieturvieta "Bieriņi/Bērnu slimnīca"

No 12. jūnija vilcieni Jelgavas dzelzceļa līnijā turpmāk piestās pieturā "Bieriņi/Bērnu slimnīca" - līdzšinējā pietura "Atgāzene" tiks slēgta.

No 6. jūnija vilcienu kustības vasaras grafiks

No 6. jūnija spēkā ir vilcienu kustības vasaras sezonas grafiks.

6. jūnijā vilcienā uz Dubultiem piedalies LMA studentu aktivitātēs

6. jūnijā Starptautiskā mākslas simpozija "Pazaudētais un atrastais" dalībnieki vilcienā pulksten 12.09 no Rīgas dosies uz mākslas staciju "Dubulti" un aicinās pasažierus iesaistīties interesantās aktivitātēs.

Izsludinām elektrovilcienu vagonu trešo izsoli

24. maijā uzsākam trešo elektronisku izsoli par mūsu ER2 un ER2T sērijas elektrovilcienu vagonu pārdošanu. Izsoles noslēgums noteikts 2024. gada 25. jūnijā plkst.13.00.

Papildu vilciens no Jūrmalas pēc Kūrorta svētkiem 1. jūnijā

1. jūnijā notiks jūrmalnieku un pilsētas viesu iecienītākais vasaras pasākums – Jūrmalas Kūrorta svētki. Pēc svētkiem norīkojam papildu vilcienu uz Rīgu.

Muzeju naktī 50% atlaide vilcienu biļetēm

18. maijā Latvijā norisināsies ikgadējā Muzeju nakts. Viena brauciena biļetēm visos vakara un nakts reisos būs piemērota 50% atlaide.

Ogres novada skolēni vilcienā drīkst braukt bez maksas

Esam noslēguši līgumu ar Ogres novada pašvaldību par iespēju Ogres novada skolēniem saņemt pašvaldības apmaksātus braucienus vilcienā no dzīvesvietas līdz mācību iestādei un atpakaļ novada teritorijā starp pieturām “Ikšķile” un “Jumprava”, uzrādot Ogres novada skolēna karti.

Goda ģimenes 4. maijā vilcienos varēs braukt bez maksas

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, 4. maijā, daudzbērnu ģimenes un ģimenes, kuru aprūpē ir bērni ar īpašām vajadzībām, ar Goda ģimenes apliecību un personu apliecinošu dokumentu vilcienos drīkst braukt bez maksas!
1 2 3 4 5 ... 47