"Pasažieru vilciens" un Rīgas Valsts tehnikums aicina pieteikties janvāra mācību grupā "Elektrovilciena vadītāja" kvalifikācijas iegūšanai

10.01.2024

Rīgas Valsts tehnikuma Pieaugušo izglītības centrs piedāvā īsā laikā iegūt elektrovilciena vadītāja kvalifikāciju, kas piemērota gan vīriešiem, gan sievietēm. Programmas “Elektrovilciena vadītājs” laikā tiks sagatavoti elektrovilciena vadītāji, kuru zināšanas, prasmes un kompetences atbilst jauno Škoda elektrovilcienu vadīšanas prasībām.

Programma paredzēta gan vīriešiem, gan sievietēm ar vidējo izglītību un labu veselības stāvokli, proti, uzsākot mācības, nepieciešams obligātās veselības pārbaudes atzinums par personas veselības stāvokļa atbilstību veicamajam darbam un slēdziens par psihofizioloģisko profesionālo piemērotības novērtējumu.

Mācību process plānots no 2024. gada janvāra līdz oktobrim, tās notiks Rīgas Valsts tehnikuma telpās Dārzciema ielā 70, Rīgā trīs reizes nedēļā (divos darba dienu vakaros un sestdienās).

Pēc mācību teorētiskā un praktiskā kursa apguves, garantētas kvalifikācijas prakses “Pasažieru vilcienā” un profesionālās kvalifikācijas eksāmena sekmīgas nokārtošanas tiek piešķirta profesionālā kvalifikācija “Elektrovilciena vadītājs”, kas sniedz iespēju kārtot teorētisko zināšanu pārbaudes eksāmenu Valsts dzelzceļa tehniskajā inspekcijā, lai iegūtu vilces līdzekļa vadītāja apliecību. Kvalifikācija atvērs durvis jauniem izaicinājumiem, sniedzot iespēju pievienoties “Pasažieru vilciena” komandā par vilces līdzekļa vadītāju.

Plašāka informācija:

  • par uzņemšanas kārtību programmā pa tālruni 27260001 un www.rvt.lv
  • par vilces līdzekļa vadītāja vakanci un darba iespējām “Pasažieru vilcienā” https://www.vivi.lv/lv/vakances/ vai 29472857, 27895684